Вітання з нагоди Дня народження Сергія Борисовича Безкоровайного

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Вітання з нагоди Дня народження Сергія Борисовича Безкоровайного

Сьогодні, 15 червня 2019 року, Ювілей святкує старший викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», заслужений тренер України Сергій Безкоровайний.

Дорогий Сергію Борисовичу!

Бажаємо Вам неймовірних сил в тілі, світлих думок в голові, щасливих ритмів биття серця і нескінченного оптимізму душі. Нехай всі Ваші зусилля, старання, бажання і прагнення завжди приводять тільки до перемоги, нехай жити Вам допомагає дружба і любов!

Зичимо постійного розвитку, прагнення вдосконалити себе і оточуючих. Успіху, радості та гордості за результати своєї праці. Нехай в Вашому житті все буде так, як Ви плануєте і у всьому Вас супроводжують удача й гарний настрій!

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету