Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > Першу частину лекції Віктора Куйбіди дистанційно слухали 7500 осіб – запрошуємо долучитися до другої

Під час першої частини авторської лекції декана факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі, кандидата біологічних наук, доктора історичних наук, професора кафедри біології, методології і методики навчання Віктора Куйбіди «Алкоголь: перетворення, вплив, ефекти» близько 7500 осіб вже дізналися про те, чому китайці, корейці та японці п’яніють швидше, чому алкоголь викликає «сушняк» та чому він викликає набряки та «похмільні мішки» біля очей. А вже у середу, 2 грудня 2020 року, о 10:00 усі бажаючі зможуть долучитися до продовження цієї лекції на сторінці Віктора Віталійовича в Facebook.

На лекції будуть розглянуті такі проблеми:

– Чи можна вживати алкоголь перед змаганнями?

– Чому в стані алкогольного сп’яніння притуплюється відчуття болю?

– Що схожого у дії алкоголю та фізичного навантаження на стан кровоносних судин?

– Алкоголь і відновлення працездатності.

– Вплив тривало-високих доз алкоголю на організм людини.

– Стандартна доза алкоголю.

– Ефекти помірного вживання алкоголю.

– Як водію визначити ступінь сп’яніння самостійно?

Зазначимо, що лекцію неодмінно мають відвідати студенти І-ІІІ курсів спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» та ІІ курсу спеціальності «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», усі решта можуть долучитися за бажанням.

P.S. «Роздаткового матеріалу не буде» ‒ зазначає лектор Віктор Куйбіда!

Прес-служба факультету