Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > Віктор Куйбіда проведе прямий ефір про перетворення, вплив та ефекти алкоголю – запрошено всіх охочих

Переконані, що Ви не вживаєте (або майже не вживаєте) алкоголю, проте б’ємося об заклад, що вам було б цікаво дізнатися, чому китайці, корейці та японці п’яніють швидше, чому алкоголь викликає «сушняк» та чому він викликає набряки та «похмільні мішки» біля очей. Про це та багато можна буде дізнатися вже 25 листопада 2020 року, коли о 10:00 на сторінці заслуженого працівника освіти України, декана факультету фізичної культури, спорту і здоров’я університету, кандидата біологічних наук, доктора історичних наук, професора кафедри біології, методології і методики навчання Віктора Куйбіди в Facebook відбудеться його авторська лекція на тему «Алкоголь: перетворення, вплив, ефекти».

Серед проблемних питань, які буде розглянуто на лекції:

• Перетворення етанолу в організмі людини.
  • Перетворення невеликих доз етанолу.
  • Чому китайці, корейці та японці п’яніють швидше?
  • Перетворення великих доз етанолу.
  • Алкоголь ‒ отрута чи звичайна речовина організму людини.
  • Класифікація етанолу.
  • Чому алкоголь викликає спрагу «сушить»?
  • Чому алкоголь викликає набряки та «похмільні мішки» біля очей?
  • Чи можна вживати алкоголь перед змаганнями?
  • Чому в стані алкогольного сп’яніння притуплюється відчуття болю?
  • Що схожого у дії алкоголю та фізичного навантаження на стан кровоносних судин?
  • Алкоголь і відновлення працездатності.
  • Вплив тривало-високих доз алкоголю на організм людини.
  • Стандартна доза алкоголю.
  • Ефекти помірного вживання алкоголю.
  • Як водію визначити ступінь сп’яніння самостійно?

Зазначимо, що лекцію неодмінно мають відвідати студенти І-ІІІ курсів сп. Середня освіта (Фізична культура) та 2 курсу ‒ Біологія та здоров’я людини), усі решта можуть долучитися за бажанням. Проте, в умовах викликів сьогодення, у зв’язку з неминучим наближенням періоду сесій, захистів дипломів, здачі річних звітів та прийдешнього зимового циклу свят відповідь на це питання очевидна.

P.S. «Роздаткового матеріалу не буде» ‒ зазначає лектор Віктор Куйбіда

Прес-служба факультету