Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > У четвер відбудуться змагання з перетягування линви та стрітліфтингу

Діяльність Університету Григорія Сковороди в Переяславі органічно пов’язана зі спортом у всіх його проявах, популяризуючи здоровий спосіб життя і через навчальний процес, і через різноманітні змагання та інші спортивні заходи. Цьому сприяє активна діяльність факультету фізичної культури, спорту і здоров’я.

Тож і у четвер, 8 жовтня 2020 року о 15:30, на стадіоні університету, з нагоди Дня працівників освіти, відбудуться змагання з перетягування линви та стрітліфтингу. Головний суддя змагань – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму Тарас Кириченко.

Хто займається спортом, почувається щасливішим, тож долучайтеся до змагань та позбувайтеся осінньої депресії.

Прес-служба факультету фізичної культури, спорту і здоров’я