Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту > Магістрант факультету Роман Рижик – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у своїй галузі

Як стало відомо з листа Інституту модернізації змісту освіти від 12.03.2020 № 221/10-713 «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів», дозволено підвести підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за результатами І етапу.

Відтак, до II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт» потрапили студенти факультету фізичного виховання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»:

студент І року магістратури освітньо-професійної програми Роман Рижик (науковий керівник – завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Наталія Пангелова);

студентка ІІІ курсу Інна Ворона (науковий керівник – майстер спорту СРСР з легкої атлетики, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Наталія Базилевич);

студентка І року магістратури освітньо-професійної програми денної форми навчання Тетяна Островець (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Тетяна Кравченко).

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 64 студентських наукових робіт, що надійшли з 40 закладів освіти. Серед студентів, яких на підставі рецензій галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу, виявився і Роман Рижик, якого нагороджено дипломом ІІ ступеня.

Ознайомитися із переліком переможців Конкурсу Ви зможете в протоколі засідання галузевої конкурсної комісії Конкурсу зі спеціальності «Фізична культура і спорт», спеціалізація «Фізичне виховання», проведеного в Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту.

Ми вітаємо Романа та його наукового керівника з цією перемогою та зичимо подальших наукових та особистих здобутків!

Прес-служба факультету фізичного виховання