Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > Карантин – це не канікули: декан факультету Віктор Куйбіда прочитає лекцію у прямому ефірі свого Facebook

Якщо Ви думали, що карантин – це канікули, то не тут було, позаяк період карантину та самоізоляції має бути ефективно використаний. Приміром, це хороший привід почати робити те, що усі ми давно відкладали у довгий ящик.

Відтак, викладачі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» сприяють тому, аби студенти навіть у такий складний період продовжували здобувати освіту та отримували задоволення від такої форми навчання.

У четвер, 2 квітня 2020 року, о 10:00 на особистій сторінці доктора історичних наук, професора, декана факультету фізичного виховання Віктора Куйбіди у Facebook відбудеться online-лекція (прямий ефір) на тему «Молекулярний механізм м’язового скорочення. Судома».

Студентам І курсу факультету фізичного виховання – неодмінно прослухати лекцію й занотувати її.

Отже, приєднуйтесь до online-лекцій від зірок сковородинівського вишу і не забувайте, що навчання триває!

Прес-служба факультету фізичного виховання