Уже вкотре буде визначено першість університету та міста з футзалу

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > Уже вкотре буде визначено першість університету та міста з футзалу

У середу, 18 грудня 2019 року, за підтримки ветеринарної крамниці «Айболит» та родини Саулків, відбудеться відкрита першість університету та міста з футзалу «ХХІІІ Кубок Біологів». Змагання відбуваються за ініціативи Відділу з питань фізичної культури та спорту м. Переяслав-Хмельницький.

Запрошуються учасники: команда «Випускники-Біостар» м. Бориспіль, ФК м. Яготин, ФК «Беркут» м. Бровари, команда факультету фізичного виховання.

Початок змагань о 10.00.

Футзал навчає краще проаналізувати гру у меншій площині, дозволяє побачити деталі, які не завжди можна побачити у футболі, коли грає 11 людей. Футзал значно більш динамічний, тому це той інструмент, який можна використовувати для того, щоб розвивати гравців і тренерів. Тож цей вид спорту необхідно активно популяризувати серед молоді!

Прес-служба факультету фізичного виховання