Прояви себе у легкоатлетичній естафеті, присвяченій Дню працівника освіти

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > Прояви себе у легкоатлетичній естафеті, присвяченій Дню працівника освіти

Хто і коли назвав легку атлетику королевою спорту невідомо. Але цікаво, що багато десятиліть тому ніхто не ставив під сумнів цей гучний титул. Як гарно звучить саме словосполучення. У ньому закладені і легкість, і могутність, і сила, і грація. Легка атлетика дійсно править спортивним світом, її люблять та шанують всюди, і у нашому університеті також.

Запрошуємо усіх бажаючих до участі у легкоатлетичній естафеті, присвяченій Дню працівника освіти, яка відбудеться 3 жовтня 2019 року о 15:00 на стадіоні ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Прес-служба факультету фізичного виховання