Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > Стала відома дата презентації біобібліографічного нарису до ювілею Надії Іванівни Коцур

У вівторок, 10 вересня 2019 року, о 13:00 в конференц-залі імені Василя Сухомлинського відбудеться довгоочікувана презентація видання «Коцур Надія Іванівна. До 60-річчя від дня народження» біобібліографічного нарису серії «Наукова еліта Переяславщини» присвяченого науково-педагогічній діяльності ученого в галузі охорони здоров’я дітей і підлітків, історії науки і техніки, історії медицини, доктора історичних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України, завідувача кафедрою медико-біологічних дисциплін і валеології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Надії Іванівни Коцур.

Відомо, що нарис містить матеріали про життєвий і творчий шлях, науково-організаційну та педагогічну діяльність професора Н.І. Коцур, нариси науковців та колег, бібліографічний покажчик друкованих праць (хронологічний покажчик та окремий перелік монографій, підручників та навчально-методичних посібників), літературу про Н.І. Коцур, фотосвітлини.

Нагадаємо, що доктор історичних наук, професор, завідувачка кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології факультету фізичного виховання нашого університету Надія Іванівна Коцур, 10 серпня 2019 року відзначила ювілейну дату – своє славне 60-ти річчя.

Отже, люб’язно запрошуємо на презентацію широку читацьку аудиторію й насамперед науковців, істориків науки, працівників бібліотек, викладачів, аспірантів й студентів, яким й адресовано цей біобібліографічний нарис!

Прес-служба кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології