Вітання з нагоди ювілею Валентини Вікторівни Гуральчук

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Вітання з нагоди ювілею Валентини Вікторівни Гуральчук

Сьогодні, 2 серпня 2019 року, День народження святкує диспетчер денної форми навчання факультету фізичного виховання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Валентина Вікторівна Гуральчук.

Дорога Валентино Вікторівно!

Прийміть наші сердечні вітання! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога – вдалою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги. Будьте здорові, енергійні, бадьорі і завжди з хорошим настроєм! Хай скрізь буде лад і гармонія. Нехай життя складається з шарів успіху, достатку, насолоди та душевного спокою!

Бажаємо, аби у Вашому житті було більше посмішок і позитиву. Живіть, мрійте, любіть, світіться, насолоджуйтеся та дивуйтеся. Справжнього Вам жіночого щастя!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету