Спортивні звитяги студентів університету на Міжнародному турнірі з боксу

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Спортивні звитяги студентів університету на Міжнародному турнірі з боксу

9 липня 2019 року в місті Одеса розпочався 23-й Міжнародний турнір з боксу серед чоловіків, який було присвячено пам’яті майстра спорту міжнародного класу Семена Трестіна. Змагання тривали п’ять днів. Фінальний гонг турніру прозвучав 13 липня.

Цьогоріч на ринзі змагались понад 100 спортсменів у 8 вагових категоріях з 16 країн світу. Переможці змагань отримали не лише звання майстра спорту міжнародного класу, а й гарний старт для завоювання майбутніх титулів.

Факультет фізичного виховання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» гідно представили студенти та випускники Іван Папакін, майстер спорту – ІІ місце; Ярослав Самофалов, майстер спорту міжнародного класу – ІІ місце; Дмитро Ловчинський, майстер спорту – ІІІ місце; Тарас Бондарчук, майстер спорту – ІІІ місце; Ігор Сопінський, майстер спорту – V місце; Андрій Терегеря, майстер спорту – V місце.

Будьте завжди впевненими у перемозі, ставте перед собою високі цілі і досягайте їх із завзяттям, виявляючи силу духу і притаманну вам майстерність! Будьте завжди в хорошій формі, адже для спортсмена це дуже важливо. Бажаємо вам цілеспрямованості, багато перемог і невтомної спраги лідерства!

Віктор Куйбіда
декан факультету фізичного виховання, професор