Сердечні вітання з нагоди Дня народження Володимира Петровича Мовчана

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Сердечні вітання з нагоди Дня народження Володимира Петровича Мовчана

Сьогодні, 19 липня 2019 року, День народження святкує викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Володимир Петрович Мовчан.

Шановний Володимире Петровичу!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та оптимізму, родинного затишку, сімейного добробуту та достатку. Нехай Вас завжди супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких людей.

У Вашій нелегкій та такій потрібній роботі бажаємо Вам багаточисленних успіхів та значних досягнень. Нехай Ваші мрії мають чарівну здатність збуватись, а Ваші друзі, колеги та рідні приносять Вам лише добрі й радісні новини!

Нехай завжди Вас оточує удача, здійснюються мрії та плани!

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету