Найщиріші вітання з нагоди Дня народження Олександра Пилиповича Півня

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Найщиріші вітання з нагоди Дня народження Олександра Пилиповича Півня

Сьогодні, 16 липня 2019 року, День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Олександр Пилипович Півень.

Шановний Олександре Пилиповичу!

В день Вашого народження весь професорсько-викладацький та студентський колективи університету щиро зичать Вам міцного здоров’я та здійснення всіх бажань і мрій, безмежного щастя, радості буття, любові від рідних і друзів, й задоволення від спілкування, плідної роботи, відчайдушного відпочинку та достатку!

Нехай поруч завжди будуть дорогі серцю люди. Хай радість щоденно заглядає у Ваше вікно і приносить лише добрий настрій, бадьорість і впевненість у сьогоденні!

Хай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету