Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Вітаємо з Ювілеєм Марину Анатоліївну Буц

Сьогодні 18 червня 2019 року, День народження святкує кандидат історичних наук, викладач кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», унікальна, творча особистість і чудова людина Марина Анатоліївна Буц.

Шановна Марино Анатоліївно!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових творчих успіхів. Нехай в усіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку близьких та рідних, колег та однодумців, а професійна діяльність неодмінно буде сповнена задоволенням та творчими перемогами. Бажаємо також, щоби Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день! Нехай життєвий шлях буде довгим та щасливим, а серце випромінює світло та любов!

Від щирого серця професорсько-викладацький та студентський колективи університету