Вітання з Дня народження Наталії Євгеніївни Пангелової

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Вітання > Вітання з Дня народження Наталії Євгеніївни Пангелової

Сьогодні, 29 травня 2019 року, День народження святкує доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Наталія Пангелова.

Дорога Наталіє Євгеніївно!

У цей прекрасний день бажаємо Вам творчої енергії, наснаги та наполегливості у здійсненні всіх мрій та задумів. Нехай поруч з Вами завжди крокують віра та надія, оптимізм та впевненість, а доля дарує здоров’я, береже від негараздів та бід, додає сил та натхнення. Ваш широкий діапазон знань та інтересів, працьовитість і відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег та студентів. Тож нехай ніколи  не покидають Вас Божа сила, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких.

З щирою повагою  професорсько-викладацький та студентський колективи університету