Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Вітання > Студент нашого університету – чемпіон Кубку Світу з Окінавського годзю-рю карате Джундокан!

10-13 травня 2019 року в Одесі пройшов II чемпіонат світу та XI кубок світу з годзю-рю карате, у якому зійшлися близько 725 учасників з 17 країн світу, зокрема Італії, Японії, Бельгії, Грузії, Казахстану, Азербайджану, Словаччини, Білорусі, Португалії та інших.

Україна посіла у Чемпіонаті світу I місце, II місцеКазахстан, АзербайджанIII місце, ГрузіяIV місце і V місцеЛитва.

Приємно, що саме магістрант факультету фізичного виховання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григоія Сковороди» Богдан Гончаренко став чемпіоном Кубку Світу з Окінавського годзю-рю карате Джундокан.

Колектив викладачів і студентів факультету фізичного виховання щиро вітає Богдана, дякує йому за сприяння розвитку годзю-рю карате та зичить подальших спортивних успіхів!

Прес-служба факультету фізичного виховання