Щирі вітання з Днем народження Оксані Миколаївні Якубівській

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Вітання > Щирі вітання з Днем народження Оксані Миколаївні Якубівській

Сьогодні, 25 квітня 2019 року, свій День народження святкує старший лаборант кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», чудовий працівник Оксана Миколаївна Якубівська.

Шановна Оксано Миколаївно!

Нехай цей рік принесе Вам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ. Бажаємо Вам невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень. Нехай у Ваших справах завжди буде дух творення і оптимізму. Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і щастя!

Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, благополуччя родині, натхнення і творчості для душі!

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету