Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту > Здобутки студентів факультету фізичного виховання у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

21-22 березня 2019 року в Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту, м. Дніпро відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична культура і спорт» в якому взяли участь студенти факультету фізичного виховання «ДВНЗ Переяслав-Хмельницького університету імені Григорія Сковороди»: Рижик Роман Олександрович (IV курс), Островець Тетяна Олександрівна ( IV курс) та Білоусов Роман Михайлович (III курс).

Вітаємо студента IV курсу, голову Наукового товариства факультету Рижика Романа та його наукового керівника доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Пивовара Андрія Анатолійовича із зайнятим II місцем; студентку IV курс Островець Тетяну (науковий керівник – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Кравченко Тетяна Петрівна), яка отримала грамоту в номінації «За кращу доповідь»;  студента ІІІ курсу Білоусова Романа (науковий керівник – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Троценко Тетяна Юріївна), який отримав грамоту в номінації «За оригінальність ідеї». Гордимося Вами! Бажаємо подальших наукових здобутків!

Прес-служба факультету фізичного виховання

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” fgm_image_lightbox_size=”large” images=”1188,1187″]