Україна виграла Міжнародну юніорську матчеву зустріч з легкої атлетики

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Вітання > Україна виграла Міжнародну юніорську матчеву зустріч з легкої атлетики

Упродовж двох днів, 25-26 лютого 2019 року, Мінськ перетворився на центр юніорської легкої атлетики. Столиця Білорусі приймала Міжнародну матчеву зустріч U20 між збірними командами Азербайджану, Білорусі, Естонії, Ізраїлю, Іспанії, Казахстану, Латвії, Литви, Туреччини та України.

Участь у змаганнях приймали і студенти ІІ курсу факультету фізичного виховання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» – Тетяна Кравченко та Олександр Романовський.

Відтак, Тетяна здобула перемогу у секторі зі штовхання ядра (14,67 м), а Олександр із результатом 17,90 метрів виграв бронзову медаль зі штовхання ядра.У підсумковому заліку збірна команда України здобула перемогу.

Ми вітаємо спортсменів та бажаємо їм подальших успіхів та перемог! Ви – наша гордість!

Прес-служба факультету фізичного виховання