У Переяславі вкотре визначили кращих сумоїстів Київщини

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Вітання > У Переяславі вкотре визначили кращих сумоїстів Київщини

16 лютого 2019 у стінах ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проходив Чемпіонат Київської області з сумо серед молоді у вікових категоріях до 21-го року, до 23-х років та дорослих.

Вже традиційно до стін сковородинівської альма-матер завітали спортсмени з Фастова, Бахмута, Києва, Пісківки, Ржищева. Рідне місто представляли три команди: КС «Альянс», СК «Преслав».

У ході запеклої боротьби було визначено переможців: Карина Кошиленко (2 місце до 55 кг); Тетяна Сіваченко (3 місце до 55 кг) (2 місце до 60 кг); Наталія Кондратюк (2 місце до 73 кг); Вікторія Царук (1 місце, +80 кг та перше місце у абсолютній ваговій категорії) серед дівчат.

Серед хлопців: Костянтин Мазур (1 місце до 60 кг та 2 місце до 70 кг); Віталій Самійленко (2 місце до 60 кг); Данило Кириченко  (3 місце до 60 кг); Дмитро Ткач (3 місце до 60 кг); Юрій Дрегель (3 місце до 77 кг); Назар Олійник (2 місце до 92 кг) та Олександр Остапенко (3 місце до 92 кг).

Сердечно вітаємо переможців та призерів змагань, і бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба факультету фізичного виховання

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”1141,1140″]