Міжнародна діяльність кафедри спортивних дисциплін та туризму

Метою міжнародної діяльності кафедри спортивних дисциплін та туризму є підвищення ефективності співпраці з освітніми закладами-партнерами; пошук, вивчення і реалізація закордонного досвіду освітньої, науково-дослідницької діяльності; розширення зовнішньої мобільності науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти; імплементація європейських і світових стандартів із метою підвищення якості освітніх послуг.

Пріоритетним напрямком діяльності кафедри є участь у міжнародних проєктах.

Науково-педагогічні працівники є учасниками міжнародних проєктів інших закладів вищої освіти України:

Віталій Поліщук, Наталія Чупрун,  Олександр Тонконог, Наталія Базилевич долучилися до Міжнародної Літньої Школи Жана Моне на тему «Компетенції для успішного працевлаштування в компаніях та організаціях ЄС»: в рамках проекту Еразмус+ «ЕU Experiences for Enhancing Youth Employability through Professional Skills Development» 1 кредити ECTS, організовано 15-19 травня 2023 р.

Борис Пангелов в 2022 році був учасником курсу «Методи дослідження», який затверджений Європейською академією наук і досліджень з метою освіти молодих дослідників. Що проводилась в Гамбурзі Германії.

• Natalia Chuprun, Tetiana Kravchenko, O Bilous, Serhiii Zakopailo, Vitalii Polishchuk, Viktoriia Tsaruk, Oleksandr Potuzhnij, Iurii Kryvenko. The Effectiveness of Choreography in the Formation of the Coordination Skills in First Graders. International journal of applied exercise physiology. 9(1). Iran. 2020. P.95-103
  • Nataliia Panhelova, Mariia Panhelova, Andriy Pyvovar, Vladislav Ruban, Tetiana Kravchenko, Nataliia Chuprun. The Influence of the Integrated Education Program on the Psycho-Physical Readiness of Children for School Education. Sport and Tourism Central European Journal. Vol. 6 No. 3 (2023). https://doi.org/10.16926/sit.2023.03.04
  • Krutsevich, T., Panhelova, N., Kuznetsova L., Marchenko O., Trachuk, S., Pangelova M., Pangelov B. Effect of motion games on the psychoemotional state of children with intellectual disabilities. Journal of Physical Education and Sports (JPES), 20 (2) , Art. 123, pp. 862-869, 2020.

Також одним з важливим напрямом міжнародного співробітництва кафедри спортивних дисциплін та туризму є презентація результатів проведених досліджень науково-педагогічними працівниками шляхом опублікування їх у зарубіжних виданнях та участі в міжнародних закордонних конференціях:

• Базилевич Н.О., Тонконог О.С., Мовчан В.П., Юрченко І.В. Особливості застосування методики поєднаного розвитку швидкісно-силових здібностей і техніки стрибків у довжину з розбігу  учнями 5-6 класів. Scientific Collection «InterConf», №27(133): Current Issues and Prospects for The Development of Scientific Research». Prague, Czech Republic 2022. Рp. 400-417.
  • Базилевич Н.О., Мовчан В.П., Гордієнко О.І. Методика підвищення рухової активності студентів ЗВО засобами Кросфіту. Scientific Collection «InterConf», №27(133): Current Issues and Prospects for The Development of Scientific Research». Rome, Italy, bytheSPC «InterConf».Dana, 2022. Рp. 460-479.
  • Базилевич Н.О., Поліщук В.В., Тонконог О.С., Волківський М.В. Вплив занять гирьовим спортом на формування мотивації студенток до регулярних занять фізичною культурою і спортом. Scientific Collection «InterConf», №30(143): Scientific Trends and Trends in the Context of Globalization. Umeå, Kingdom of Sweden Рp. 508- 526.
  • Базилевич Н.О., Поліщук В.В., Мовчан В.П. Вплив ігрового методу на фізичний стан учнів початкової школи. Scientific Collection «InterConf», 31(147): International  Scientific  Discussion: Problems, Tasks and Prospects. Brighton, United Kingdom. A.C.M. Webb Publishing Co Ltd., 2023 Рp. 602- 621.
  • Базилевич Н.О., Гордієнко О.І. Організаційно-методичні особливості занять з черлідингу в процесі фізичного виховання учнів старшої школи. Scientific Collection «InterConf», 32(151): Current Issues and Prospecrs for The Development of Scienr.ific Research. Оrleans, France A.C.M. Webb Publishing Co Ltd., 2023 Рp. 713- 730.
  • Базилевич Н.О., Горбенко М.І., Мовчан В.П. Застосування засобів плавання в процесі фізичного виховання студентів. Scientific Collection «InterConf, 33(155): Modern Knowledge: Research and Discoveries. Vancouver, Canada, 2023 Рp. 513-530.
  • Базилевич Н.О., Шульга М.П., Тонконог О.С. Організаційно-методичні особливості удосконалення швидкісних здібностей школярів 11-12 років засобами легкої атлетики. Scientific Collection «InterConf, 38(175): Brighton: A.C.M. Webb Publishing Co Ltd., 2023 Рp. 385-402.
  • Базилевич Н.О., Горбенко М.І., Юрченко І.В. Шляхи вдосконалення фізичного стану студентів педагогічних зво в процесі самостійної фізкультурно-оздоровчої роботи. Scientific Collection «InterConf, 38(175): Brighton: A.C.M. Webb Publishing Co Ltd., 2023 Рp. 366-384.
  • Півень О.П., Поліщук В.В. Особливості індивідуалізації на уроках фізичної культури Proceedings of the 9th International Scientific and Practical Conference «Global and Regional Aspects of Sustainable Development» (October 6-8, 2023), Copenhagen, Denmark. С 173-179.
  • Поліщук В.В.,   Мовчан В.П.,   Лой Б.І. ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ НАВИЧОК ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ В ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ  The V International Scientific and Practical Conference «Trends of modern science and practice», February 8 – 11, 2022, Ankara, Turkey. С. 371-377.
  • Базилевич Н.О., Поліщук В.В., Юрченко І.В. ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ЗАСТОСУВАННЯ ІГРОВОГО МЕТОДУ У ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ Proceedings of the 4 thе International Scientific and Practical Conference INTERNATIONAL SCIENTIFIC DISCUSSION:PROBLEMS, TASKS AND PROSPECTS BRIGHTON, GREAT BRITAIN 19-20.02.2022. DOI 10.51582/interconf.19-20.02.2022.098. с. 879-897.