Кафедра медико-біологічних дисциплін і валеології

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Кафедри > Кафедра медико-біологічних дисциплін і валеології
kafedra_fizfak-new1

Кафедра медико-біологічних дисциплін і валеології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного університету імені Григорія Сковороди» – потужний структурний підрозділ університету, який проводить навчальну, методичну, наукову та науково-організаційну роботу з медичних і біологічних навчальних дисциплін. За період розвитку кафедри значно зріс її науковий потенціал. Сучасний склад кафедри представлений фахівцями вищої кваліфікації, серед яких 1 доктор наук, професор, 11 кандидатів наук, із них 6 доцентів, 4 старших викладачів. Якісний показник професорсько-викладацького складу кафедри складає 90%.

Діяльність кафедри реалізується відповідно до Концепції наукової та науково-технічної діяльності й перспективного плану розвитку університету згідно з вимогами Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», а також інших нормативно-правових документів. Кафедра надає освітні послуги відповідно до державних стандартів та ліцензійних вимог та забезпечує читання близько 50 навчальних дисциплін на всіх спеціальностях університету.

Професорсько-викладацький склад кафедри впроваджує в педагогічний процес сучасні методи активізації навчальної діяльності студентів, спрямовані на розвиток пізнавальних інтересів, самостійності за рахунок використання інтерактивних методів та інформаційних технологій. Відповідно до плану роботи кафедри проводяться методичні семінари з актуальних питань методики викладання медико-біологічних дисциплін. Для удосконалення навчального процесу викладачами кафедри приділяється велика увага підготовці і виданню методичних розробок та рекомендацій для роботи студентів різних спеціальностей.

КЕРІВНИЦТВО

Коцур Н.І.

Коцур Надія Іванівна

доктор історичних наук, професор

Завідувач кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології

ЗАСТУПНИКИ

Товкун Л.П.

Товкун Лідія Павлівна

кандидат історичних наук, доцент

Заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи

Варивода К.С.

Варивода Катерина Сергіївна

Кандидат історичних наук, старший викладач

з наукової роботи

Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 1, поверх № 4, каб. 406.

valeologiya406@ukr.net