Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини кафедри спортивних дисциплін і туризму > Напередодні Дня працівників освіти в УГСП вкотре провели першість з легкоатлетичного кросу та перетягування линви: які результати

У середу, 2 жовтня 2024 року о 13:00 на стадіоні університету відбулась особисто-командна першість Університету Григорія Сковороди в Переяславі з легкоатлетичного кросу та перетягування линви, присвячена Дню працівників освіти. Які результати продемонстрували учасники?

Ключовою метою змагань була популяризація легкої атлетики серед студентської молоді, а також виявлення кращих легкоатлетів університету. До участі у змаганнях було запрошено студентів I-IV курсів бакалаврського рівня, магістрантів факультету фізичної культури, спорту і здоров’я, а також студенти інших факультетів.

Захід розпочався урочистою церемонією підняття Державного Прапора України. Цю почесну місію було доручено виконати ветерану спорту, почесному громадянину Переяслава, 77-річному Віктору Ткачуку. Надалі хвилиною мовчання  вшанували пам’ять усіх загиблих за незалежність України.

Як слушно зазначив декан факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Віктор Куйбіда зазначив, що завдяки героїчним зусиллям наших захисників ми маємо можливість проводити спортивні змагання та жити в мирній країні.

Головним суддею змагань доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму, кандидата в майстри спорту Володимир Мовчан.

Згідно з програмою змагань, учасники легкоатлетичного кросу долали дистанцію 500 метрів для дівчат та 1000 метрів для юнаків. Завершальним етапом змагань стало захоплююче перетягування линви.

Переможцями з перетягування линви серед дівчат стали такі команди:

• І місце – збірна факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  • ІІ місце – збірна I, II курсів факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  • ІІІ місце – збірна соціально-психологічного факультету.

Серед юнаків:

• І місце – збірна викладачів факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  • ІІ місце – збірна III курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;
  • ІІІ місце – збірна I, II курсів факультету фізичної культури, спорту і здоров’я.

У особистому заліку дівчата змагалися в бігу на дистанції 500 метрів, хлопці – 1000 метрів. Як висновок, у заліку міжфаку серед дівчат трійка лідерів набула такого вигляду:

• І місце – Юлія Онищенко;
  • ІІ місце – Юлія Брик;
  • ІІІ місце – Ольга Шевчук.

Серед дівчат факультету фізичної культури, спорту і здоров’я результати такі:

• І місце – Аліна Шеремет;
  • ІІ місце – Діана Микосянчик;
  • ІІІ місце – Лілія Соха.

Серед міжфаку у хлопців перемогу святкували:

• І місце – Сергій Кривоплясов;
  • ІІ місце – Ростислав Пронін;
  • ІІІ місце – Віктор Ткачук.

Серед здобувачів ФФКСЗ переможні місця вибороли:

• І місце – Мирослав Карнаух;
  • ІІ місце – Ренат Чижма;
  • ІІІ місце – Андрій Васюхно.

Переможців особистих першостей визначали за найкращим результатом. Переможців та призерів було нагороджено грамотами та грошовими преміями.

Загальне  керівництво здійснював організаційний комітет. Проведення змагань з легкої атлетики було покладено на кафедру спортивних дисциплін і туризму.

Змагання пройшли в дружній та конкурентній атмосфері. Студенти змагалися не лише за медалі, але й за честь представляти свій факультет. Усі вони продемонстрували вражаючу підготовку та спортивний дух, зібравшись на стадіоні з метою досягнення найкращих результатів.

Пресцентр кафедри спортивних дисциплін і туризму