Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Вітання > Олімпійська збірна України з футболу презентувала склад на ОІ-2024: до нього увійшло четверо сковородинівців

Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань оприлюднив список виконавців, які готуватимуться у складі нашої команди до футбольного турніру Олімпійських ігор 2024 року в Парижі. Серед них студенти ІІІ курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі Ілля Крупський, Кирило Сігеєв і випускники Дмитро Криськів та Максим Брагару.

Склад команди сформували 22 футболісти, 18 з яких потраплять до одної заявки. До складу переважно входять гравці, народжені не раніше 2001 року, кожній збірній дозволяється заявити не більше трьох футболістів поза віковими обмеженнями.

Склад олімпійської збірної України:

Воротарі: Яків Кінарейкін («Дніпро-1» Дніпро), Кіріл Фесюн («Шахтар» Донецьк), Георгій Єрмаков («Олександрія» Олександрія).

Захисники: Максим Таловєров (ЛАСК, Австрія), Арсеній Батагов («Зоря» Луганськ), Ілля Крупський, Євген Павлюк (обидва — «Ворскла» Полтава), Олександр Мартинюк («Олександрія» Олександрія), Олексій Сич («Рух» Львів), Володимир Салюк («Чорноморець» Одеса).

Півзахисники: Максим Хлань («Лехія», Польща), Валентин Рубчинський («Дніпро-1» Дніпро), Артем Шулянський («Олександрія» Олександрія), Максим Брагару, Микола Михайленко (обидва — «Динамо» Київ), Владислав Велетень («Колос» Ковалівка), Олег Федор («Рух» Львів), Дмитро Криськів, Кирило Сігеєв, Олег Очеретько (усі — «Шахтар» Донецьк).

Нападники: Ігор Краснопір («Рух» Львів), Данило Сікан («Шахтар» Донецьк).

Уже 7 липня олімпійська збірна України вирушить із Києва до Франції, де в межах підготовки до літніх Ігор проведе одразу два товариські поєдинки.

Розклад матчів України в групі Олімпіади-2024

• 24 липня, 20:00. Ірак — Україна
  • 27 липня, 18:00. Україна — Марокко
  • 30 липня, 18:00. Україна — Аргентина

Вперше за часів незалежності збірна України з футболу здобула путівку на Олімпійські ігри 2024 року, які відбудуться у Франції. Бажаємо успіхів!