Випускниця факультету фізичної культури, спорту і здоров’я, аспірантури Університету Григорія Сковороди в Переяславі, заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка зимових Паралімпійських ігор, українська біатлоністка Олександра Кононова завоювала три медалі на етапах Кубків світу з парабіатлону та паралижних перегонів в Італії.
Етапи Кубків світу з парабіатлону та паралижних перегонів на гірськолижному курорті Валь-ді-Фіемме в Італії тривали з 29 січня до 2 лютого 2025 року. До складу української збірної увійшла випускниця УГСП Олександра Кононова із Броварів.
Повідомляється, що паразбірна України з біатлону та лижних перегонів загалом виборола 13 медалей (10 із парабіатлону та 3 із паралижних гонок) – 3 «золоті”, 5 «срібних» та 4 «бронзові» на Кубку світу в Італії.
Олександра є однією з найтитулованіших парабіатлоністок та паралижниць України. У Італії вона здобула три медалі:
- в біатлонній спринтерській гонці – «золото»;
- в лижних перегонах на спринтерській дистанції класичним стилем – «срібло»;
- в лижних перегонах класичним стилем на дистанції 10 км – «срібло».
Це був старт змагального сезону нового року. Із 6 до 9 лютого 2025 року збірна України змагатиметься у чемпіонаті світу в Паклюці (Словенія), а потім з 10 до 15 лютого 2025 року – у чемпіонаті світу з лижних перегонів у Тоблахі (Італія).
Пресцентр факультету фізичної культури, спорту і здоров’я