Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Вітання > В УГСП відбулася першість зі спортивного туризму серед збірних команд курсів: захід приурочили до Всесвітнього дня туризму

26 вересня 2024 року о 13:00 на території стадіону Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулася першість університету зі спортивного туризму серед збірних команд курсів. Традиційне змагання, приурочили до Всесвітнього дня туризму.

Участь у змаганнях взяли збірні команди курсів, до складу кожної з яких входило 8 учасників. Найперше, усе проводились з метою пропаганди здорового способу життя серед студентів, розвитку спортивного туризму в університеті, визначення нових «спортивних зірок» з-поміж сковородинівців.

Головний суддя змагань, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму Ігор Палатний, та головний секретар, кандидат педагогічних наук, доцент тієї ж кафедри і майстер спорту СРСР з легкої атлетики Наталія Базилевич, організували насичену програму змагань, що складалася з двох основних частин: спортивної та конкурсної.

Спортивна частина

Спортивна частина змагань включала дві дисципліни:

• Техніка пішохідного туризму – «Смуга перешкод», у якій команда складалася з 3 учасників, з них 1 жінка;
  • Техніка велосипедного туризму – «Фігурне водіння велосипеду», також з 3 учасників, з яких 1 жінка.

Студенти мали можливість проявити свої навички на дистанціях з пішохідного та велосипедного туризму.

Результати змагань

Велосипедний туризм (Фігурне водіння велосипеду):

Серед хлопців:

• 1 місце – Владислав Дудка;
  • 2 місце – Ренат Чижма;
  • 3 місце – Іван Іконяк.

Серед дівчат:

• 1 місце – Діана Микосянчик;
  • 2 місце – Єлизавета Підлісна.

Пішохідний туризм (Смуга перешкод):

Серед хлопців:

• 1 місце – Владислав Захарченко;
  • 2 місце – Іван Іконяк;
  • 3 місце – Віталій Кочерга.

Серед дівчат:

• 1 місце – Аліна Шеремет;
  • 2 місце – Єлизавета Підлісна.

Конкурсна частина

У рамках конкурсної програми команди демонстрували свої таланти у художній самодіяльності. У результаті змагань:

Переможці конкурсної програми:

• 1 місце – команда 2 курсу;
  • 2 місце – команда «Вареники» (1 курс).

Загальні результати

У загальному командному заліку:

• 1 місце – студенти 2 курсу;
  • 2 місце – команда 1 курсу («Вареники»).

Зазначимо, підготовкою та проведенням змагань здійснювалося профспілковим комітетом Університету Григорія Сковороди в Переяславі та кафедрами: спортивних дисциплін і туризму, спортивних ігор, теорії та методики фізичного виховання і спорту.

Ці змагання стали чудовою нагодою для студентів проявити свої фізичні здібності, командний дух та креативність. Бажаємо всім учасникам нових перемог та успіхів у наступних змаганнях!