Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > На війні загинув випускник факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Дмитро Ружановський

На війні загинув випускник бакалаврату факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі 2013 року закінчення Дмитро Ружановський. Він служив бойовим медиком 3 взводу оперативного призначення 5 батальйону оперативного призначення.

Повідомляється, що сковородинівець загинув 11 серпня 2024 року при виконанні бойового завдання в селі Макіївка Сватівського району Луганської області.

Кілька днів військовослужбовця вважали зниклим безвісти, допоки його тіло евакуювали з поля бою та опізнали рідні. Про дату та місце прощання з захисником буде відомо згодом.

Від імені факультету та всього колективу Університету Григорія Сковороди в Переяславі висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям Дмитра. Його самовідданість і мужність назавжди залишаться в нашій пам’яті. Вічна пам’ять, Герою!

Пресцентр факультету фізичної культури, спорту та здоров’я