Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини кафедри спортивних дисциплін і туризму > У День пам’яті та примирення понад півсотні студентів змагалися в УГСП за першість з легкої атлетики: підсумки змагань

8 травня 2024 року на стадіоні Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулись особиста командна першість з легкої атлетики, присвячена Дню пам’яті та примирення та легкоатлетична естафета до Дня пам’яті героїв Чорнобиля. Головною метою змагань було вшанування пам’яті загиблих під час війни 1941-45 років, популяризація легкої атлетики серед студентської молоді та виявлення кращих легкоатлетів університету.

У змаганнях взяли участь понад півсотні студентів І-ІV курсів, магістрантів факультету фізичної культури, спорту і здоров’я та студенти інших факультетів.

Програма змагань була насиченою та різноманітною: біг на дистанції 100 метрів, стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра та естафета 340 метрів.

На початку зустрічі чемпіонка Європи з сумо та студентка УГСП Тетяна Соха та багаторазовий чемпіон України Віктор Ткачук  мали честь підняти прапор України, після чого всі присутні виконали Гімн України.

Надалі декан факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Віктор Куйбіда висловив слова вшанування пам’яті та вдячності всім, хто боровся та бореться за свободу України, особливу увагу приділивши загиблим студентам університету. Він закликав присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам’ять про всіх, хто поклав своє життя за нашу свободу.

Надалі з вітальним словом до присутніх звернулися випускник факультету фізичної культури, спорту і здоров’я, чемпіон України серед професіоналів, чемпіон світу за версією UBO, чемпіон світу в першій на півсередній вазі серед молоді за версією WBC Silver Назрі Рагімов та випускник факультету фізичної культури, спорту і здоров’я, майстер спорту України, чемпіон України з боксу у середній вазі Олександр Шитий. Вони побажали учасникам успішних змагань, сили та натхнення.

У ході змагань кожен студент продемонстрував високий рівень підготовки та свою спортивну майстерність на майданчику. Як наслідок запеклої боротьби за перемогу було отримано наступні результати.

У змаганнях зі стрибків в довжину серед дівчат отримали такі результати:

І місцестудентка факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Аліна Колочена;

ІІ місцестудентка факультету мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології Софія Трико;

ІІІ місцестудентка факультету мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології Олександра Пирогова.

Між юнаків в стрибках в довжину перемогу вибороли:

І місцестудент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Гліб Смірнов;

ІІ місцестудент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Владислав Захарченко;

ІІІ місцестудент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Антон Стрілець.

Серед дівчат у змаганнях з бігу на дистанції 100 метрів найкращими були:

І місцестудентка факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Тетяна Соха;

ІІ місцестудентка факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Вероніка Цибаровська;

ІІІ місцестудентка факультету природничої освіти Аліна Конон.

Між юнаків у змаганнях з бігу на дистанції 100 метрів були отримані такі результати:

І місцестудент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Олександр Репа;

ІІ місцестудент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Дмитро Озманян;

ІІІ місцестудент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Анатолій Колесник.

У штовханні ядра серед юнаків перемогу здобули:

І місцестудент факультету природничої освіти Ігор Кравченко;

ІІ місцестудент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Андрій Васюхно;

ІІІ місцестудент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Юрій Воробйов.

У змаганнях з естафетного бігу перемогу вибороли такі команди:

І місцекоманда І курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;

ІІ місцекоманда студентів ІІ курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я;

ІІІ місцекоманда студентів факультету гуманітарної освіти і соціальних технологій.

Сердечно вітаємо переможців. Нехай цей здобуток буде поштовхом для подальших досягнень та спортивних звершень у майбутньому! Вдячні Збройним Силам України за можливість тренуватися, змагатися і перемагати!

Пресцентр  факультету фізичної культури, спорту і здоров’я