Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Вітання > Сковородинівці продемонстрували неймовірні результати у першості УГСП з плавання

У четвер, 23 листопада 2023 року, року за ініціативи факультету фізичної культури, спорту і здоров’я в місті Бориспіль відбулась захоплююча спортивна подія – першість Університету Григорія Сковороди в Переяславі з плавання.

Повідомляється, на старт вийшов 61 студент – кожен і кожна з них продемонстрували високий рівень майстерності у плаванні. Змагання були напруженими, а учасники змагалися не тільки за звання переможців, але й за визнання своїх спортивних досягнень та витримки.

У підсумку серед юнаків виділилися студенти І курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я:

І місце – Іван Літотот

ІІ місце –  Денис Канівець

ІІІ місце –  Іван Горбатов

Серед дівчат студентки І курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я показали такі результати:

І місце –  Софія Кобилева

ІІ місце –  Діана Микосянчик

ІІІ місце –  Аліна Колосенко

Важливо відзначити велику роль організаторів та особисту підтримку ректора Університету Григорія Сковороди в Переяславі Віталія Коцура. Їхня ініціатива та підтримка є неоціненним внеском у розвиток спортивного дусі та здоров’я студентів.

Бажаємо переможцям і переможницям подальших успіхів та примноження досягнень в майбутньому.