Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > «Сила та Дух Козацтва»: відбувся 36-й загальноуніверситетський чемпіонат з армреслінгу та гирьового спорту

У четвер, 19 жовтня 2023 року, атмосфера спортивного українського духу на території головної алеї Університету Григорія Сковороди в Переяславі набула неабиякої енергії та захоплення завдяки загальноуніверситетському чемпіонату з армреслінгу та гирьового спорту. Він відбувся за ініціативи факультету фізичної культури спорту і здоров’я та був присвячений Дню українського козацтва.

Як зазначили організатори, дані змагання вже давно стали справжньою традицією університету, яка почалася ще наприкінці далеких 1980-х років та продовжується й досі надаючи університетській спільноті можливість виявити фізичну активність та патріотизм серед студентів.

У 2023 році суддівську колегію очолив один із перших учасників в історії таких змагань, доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму Тарас Кириченко, а до його складу увійшли досвідчені викладачі факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Андрій Пивовар, Олександр Півень, Борис Лой та Олександр Гордієнко.

Серед дівчат, які взяли участь в армреслінгу в абсолютній ваговій категорії, призова трійка набула такого вигляду:

І місцеАнна Вюнцова (ІІІ курс факультету фізичної культури спорту і здоров’я);

ІІ місцеАліна Колосенко (І курс факультету фізичної культури спорту і здоров’я);

ІІІ місцеДіана Микосенчик (І курс факультету фізичної культури спорту і здоров’я).

У юнаків у категорії до 75 кілограмів перемогу відзначали:

І місцеАртем Горденко (ІІ курс факультету фізичної культури спорту і здоров’я);

ІІ місцеОлександр Репа  (ІІ курс факультету фізичної культури спорту і здоров’я);

ІІІ місцеБогдан Цукор (І курс факультету фізичної культури спорту і здоров’я).

Натомість в абсолютній вазі призова трійка була такою:

І місцеРоман Никифоров (ІІ курс факультету історичної і соціально-психологічної освіти);

ІІ курс – Владислав Романенко (ІІ курс факультету фізичної культури спорту і здоров’я);

ІІІ місце – Василь Фесенко (ІІ курс факультет фізичної культури спорту і здоров’я).

У змаганнях з гирьового спорту у ваговій категорії до 73 кілограм отримали такі результати:

І місцеАртур Горденко (ІІ курс факультету гуманітарної освіти і соціальних технологій).

ІІ місцеВіталій Сушко (ІІ курс факультету фізичної культури спорту і здоров’я).

ІІІ місцеОлександр Репа  (ІІ курс факультету фізичної культури спорту і здоров’я).

У абсолютній вазі кращими гирьовиками стали:

І місцеОлександр Гордієнко (старший викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму);

ІІ місцеАнтон Зеленський ( ІІ курс магістратури  факультету фізичної культури спорту і здоров’я);

ІІІ місцеВасиль Фесенко (ІІ курс факультету фізичної культури спорту і здоров’я).

Найважливіше, що чемпіонат нагадав всім про важливість подібних ініціатив, які сприяють збереженню та популяризації нашої історії та культури серед молодого покоління.

За підтримки профспілкового комітету Університету Григорія Сковороди в Переяславі переможців нагородили медалями, грошовими преміями та грамотами.

Пресцентр  факультету фізичної культури спорту і здоров’я