Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Сковородинівці продемонстрували свою неймовірну фізичну підготовку у змаганнях з перетягування линви та легкоатлетичній естафеті

У четвер, 5 жовтня 2023 року, у рамках святкування Дня працівників освіти за ініціативи кафедри спортивних дисциплін і туризму факультету фізичної культури, спорту і здоров’я відбулися змагання з перетягування линви та легкоатлетична естафета, які пройшли в емоційній та видовищній боротьбі.

Перетягування линви було найактивнішою подією дня, а головним суддею став заслужений тренер України, доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму Тарас Кириченко. На цих змаганнях панувала велика емоційна напруженість та конкуренція.

Легкоатлетична естафета, яка також входила до програми, велася під суддівством викладача кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму Володимира Мовчана.

Серед команд дівчат у легкоатлетичній естафеті міжфакультетської боротьби заслужено виграли команди наступних факультетів:

І місце – збірна команда факультету технологічної і математичної освіти.

ІІ місце – збірна команда факультету української та іноземної філології.

ІІІ місце – збірна команда  факультету історичної і соціально-психологічної освіти.

А між команд дівчат факультету фізичної культури, спорту і здоров’я перемогу виборола така команда:

І місце – збірна команда факультету фізичної культури, спорту і здоров’я.

Поміж команд хлопців міжфакультетської боротьби у легкоатлетичній естафеті також були зафіксовані наступні результати:

І місце – збірна команда факультету технологічної і математичної освіти.

ІІ місце – збірна команда факультету української та іноземної філології.

А серед команд хлопців факультету фізичної культури, спорту і здоров’я визнані найкращими були такі:

І місце – збірна команда І курсу.

ІІ місце – збірна команда ІІ курсу.

ІІІ місце – збірна команда ІІІ-IV курсу.

Сковородинівці продемонстрували не лише свою спортивну майстерність, але й вражали своєю фізичною підготовкою у захопливих змаганнях з перетягування линви.

У змаганнях серед команд дівчат були отримані такі результати:

І місце – збірна команда факультету фізичної культури, спорту і здоров’я.

ІІ місце – збірна команда факультету технологічної і математичної освіти.

ІІІ місце – збірна команда факультету української та іноземної філології.

Серед юнаків також були визначені переможці:

І місце – збірна команда ІІ курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я «Фаворит».

ІІ місце –  збірна команда І курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я «Орел».

ІІІ місце – збірна команда факультету фізичної культури, спорту і здоров’я.

Переможці отримали грошові винагороди та дипломи відповідних ступенів, спонсором змагань виступив профком Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Ці результати є свідченням великої праці та наполегливості студентів у підготовці до змагань. Вони показали вражаючі досягнення та спортивний дух. Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів і нових перемог у майбутніх змаганнях!

Пресслужба кафедри спортивних дисциплін і туризму