Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Вітання > Студент, випускник та декан факультету фізичної культури, спорту і здоров’я – бронзові призери Чемпіонату України з триатлону

У неділю, 11 червня 2023 року, у Вінниці відбувся чемпіонат України з триатлону. Переяслав та, зокрема, Університет Григорія Сковороди представляла команда «SEMEX BULL» у складі магістра факультету фізичної культури, спорту і здоров’я ‒ Дениса Могильного (біг 21 км), випускника Руслана Саулка (велопробіг 90 км) та декана факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Віктора Куйбіди Університету Григорія Сковороди в Переяславі (плавання 1 км 900 м).

Як розповідає Віктор Віталійович, у запеклій боротьбі команда виборола бронзові медалі, поступившись естафетним командам з м. Києва та Харкова. Результати переможців та призерів, відповідно: чемпіони ‒ 4.13.43; срібні призери ‒ 4.37.29; бронзові призери ‒ 4.38.48.

Учасники змагань вдячні Semex Alliance Ukraine за організацію та матеріальну підтримку команди.