Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > У травні студенти УГСП матимуть можливість відвідати Карпати: куди звертатися бажаючим

З 20 по 26 травня сковородинівці зможуть долучитися до туристичної подорожі у Карпатах за маршрутом: смт. Ворохта – г. Говерла – т/б Буковель – г. Хом’як – вдсп. Гук.

Бажаючим взяти участь потрібно до 6 квітня звернутися за інформацією на кафедру спортивних дисциплін, ігор та туризму факультету фізичної культури, спорту і здоров’я УГСП (ІІ корпус, ауд. 103).

Питаннями організації подорожі займаються:

– кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, заступник завідувача кафедри з виробничої діяльності Ігор Палатний: +38 (050) 740-42-39; +38 (093) 690-13-73; +38 (068) 778-52-55;

– кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи Віталій Поліщук: +38 (063) 497-67-27.

Такі мандрівки пропагують здоровий спосіб життя студентської молоді та здійснюють профорієнтаційну місію, адже доводять, що навчатися в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі  весело, круто і престижно.

Пресцентр кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму