Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > У середу представники чотирьох ЗВО України обговорять шляхи удосконалення освітніх програм з фізичної культури та спорту й проведуть турнір з футзалу

15 березня 2023 р. за співініціативи Міністерства освіти і науки України та Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбудеться круглий стіл «Шляхи удосконалення освітніх програм за спеціальностями 014 Середня освіта (фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт» за участі Волинського національного університету імені Лесі Українки, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Університету Григорія Сковороди в Переяславі й Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Анонсується, що захід розпочнеться о 10:00 у 106 аудиторії (І корпус) вітальним словом ректора Університету Григорія Сковороди в Переяславі, професора Віталія Коцура, після чого проректор з навчально-методичної роботи Університету Григорія Сковороди в Переяславі, доцент Вячеслав Різник поділиться досвідом закладу щодо організації освітнього процесу у період воєнного стану.

У наступні кілька годин представники чотирьох закладів говоритимуть про організацію освітньої діяльності за ОП Фізична культура спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура) в різних закладах, шляхи модернізації освітньо-професійної програми «Середня освіта (фізична культура)» другого (магістерського) рівня в контексті вимог академічної доброчесності», сучасний стан і реалії сьогодення фізичного виховання в закладах освіти, реалізацію гуманістичної парадигми через освітньо-професійну програму підготовки магістрів фізичної культури і спорту та багато інших тем.

У блоці питань-відповідей з учасниками спілкуватиметься експерт з акредитації освітніх програм за спеціальністю 014 Середня освіта, доцент Університету Григорія Сковороди в Переяславі Володимир Носаченко, а завідувач навчально-наукового центру забезпечення якості освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі, доцент Олена Усик розповість про удосконалення освітніх програм, як запоруку забезпечення якісного освітнього середовища.

О 13:00 в великому спортивному залі Університету Григорія Сковороди відбудеться турнір з футзалу серед викладачів та співробітників Волинського національного університету імені Лесі Українки, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Університету Григорія Сковороди в Переяславі й Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Запрошуємо до змістовної наукової роботи та чудового спортивного дозвілля!

Пресслужба університету