Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Вітання > Декан Віктор Куйбіда – кращий гравець футбольного турніру серед ветеранів у Яготині

У суботу, 26 листопада в м. Яготин відбувся футбольний турнір серед ветеранів. У турнірі взяли участь команди з м. Переяслава, м. Баришівки та дві команди з м. Яготина. Про це повідомляє ProSlav з посиланням на офіційний сайт Переяславської міської територіальної громади.

Повідомляється, що ігри проходили по коловій системі, де команди могли зіграти одна з одною.  У результаті змагань, І місце виборола команда Яготина, ІІ місце розділили між собою команди Переяслава та Баришівки, які набрали однакову кількість очок.

Горді повідомити, що кращим гравцем в переяславській команді визнали заслуженого працівника освіти України, декана факультету фізичного виховання Університету Григорія Сковороди в Переяславі Віктора Куйбіду. Його нагородили пам’ятною статуеткою та грамотою.

Приєднуємось до привітань та бажаємо нашому декану-«ветерану» нових спортивних звитяг!

За повідомленням ЗМІ