Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > У наступну середу професор Віктор Куйбіда прочитає лекцію про роль чоловічих статевих гормонів у розвитку людини та спорті: як долучитися

«Роль чоловічих статевих гормонів у розвитку людини та спорті» ‒ тема нової відкритої лекції, сподіваємось, вашого улюбленого спікера, декана факультету фізичної культури, спорту і здоров’я, видатного професора та визнаного українського науковця Віктора Куйбіди. Зустріч відбудеться наступної середу, 16 листопада 2022 року о 10:00 на платформі «Zoom».

За повідомленням організаторів, буде зроблено аналіз таких аспектів зазначеної проблеми:

• Андрогени ‒ продукт статевих залоз та кори наднирок.
  • Чому калитка розташована в чоловіка спереду, у бика ‒ між ногами, а в кабана ‒ ззаду?
  • Історія дослідження андрогенів.
  • Будова і біосинтез тестостерону. Чи може бути сексуально активним чоловік, якщо його годувати лише капустою? За Біблією жінка створена із ребра чоловіка. Від якого гормону походять жіночі статеві естрогени?
  • Коливання концентрації тестостерону.
  • Чи є правильним твердження: «На стадії ембріона всі люди були бісексуалами чи навіть гермафродитами»?
  • Порушення розвитку чоловіків і жінок при недостачі статевих гормонів.
  • Чому підвищується вміст тестостерону в ембріональному, неонатальному (перший місяць після народження) та пубертатному (статевого дозрівання) періодах?
  • Порушення розвитку чоловіків та жінок при надлишку статевих гормонів.
  • Чому у тварин (ссавців) із недорозвинутими статевими залозами слабкий нюх?
  • Вплив андрогенів у період статевої зрілості людини.
  • Дія андрогенів на дорослих людей. Чи може «чоловічий» тестостерон впливати на статевий потяг жінок? Чому в еволюційно сформованої жінки широкий таз? Як тестостерон впливає на накопичення холостеролу (холестерину) в судинах?
  • Як андрогени змінюють дівчину в період статевого дозрівання?

Посилання на зустріч: https://bit.ly/3DNmWeQ.

Зголошуйтесь самі і гукайте друзів зі всієї України – місця в інтерактивному середовищі вистачить всім!