Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Сковородинівець Євген Тернових повернувся з чемпіонату світу з веслування на човнах із двома «бронзами»

З 1 по 4 вересня у Рачице, що в Чехії відбувся 2022 ICF Dragon Boat World Championships. У ньому взяли участь 15 країн світу, серед яких Таїланд, Китай, Китайський Тайбей, Канада, Франція, Чехія, Угорщина, Німеччина, Іспанія, Іран, Сінгапур, Словаччина, Литва, Молдова та Україна. Команди змагалися в класах: open, woman, mix D12, D22 на дистанціях 200, 500 та 2000 метрів.

У складі команди Ukrainian Dragon Boat Federation UDBF був магістр заочної форми навчання 2 року навчання факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Євген Тернових. Змагання принесло йому два ІІІ місця на відстанях у 500 та 2000 метрів.

Наша збірна виборола І, ІІ та ІІІ місця. Щонайменше, тричі над п’єдесталом підіймався державний стяг та лунав Гімн України.

Здобутки збірної України:

200 метрів

• premier woman, D22

500 метрів

• premier open, D22

2000 метрів

• premier mixed, D22

Сковородинівська родина пишається Євгеном та збірною України. З вірою в Україну та її захисників крокуємо до нових перемог!