Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Вихованець Ігоря Постернака виборов І місце на міжнародних змаганнях із плавання Multinations-2022

Вихованець викладача кафедри спортивних дисциплін і туризму, тренера з плавання Ігоря Постернака Тимофій Ковальчук у складі національної команди виступили на міжнародних змаганнях із плавання Multinations-2022. Міжнародні змагання відбувалися 9-10 квітня в місті Лімасол (Кіпр).

У змаганнях юнацької категорії серед хлопців 2006-2007 років народження та дівчат 2007-2008 років народження брали участь 15 національних збірних команд: Австрія, Болгарія, Греція, Ізраїль, Кіпр, Литва, Польща, Румунія, Словаччина, Словенія, Україна, Фінляндія, Хорватія, Чехія, Швейцарія.

Тимофій Ковальчук посів І місце на дистанції 200 метрів брасом та ІІІ місце в комбінованій естафеті.

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я щиро вітає нового чемпіона та його тренера. Зичимо вам нових спортивних перемог, а Україні –миру!