Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Анонси факультету > У четвер в університеті відбудеться легкоатлетичний крос, присвячений Дню працівників фізичної культури та спорту

У четвер, 16 вересня 2021 року 15:00, на стадіоні Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбудуться змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені Дню працівника фізичної культури. З року в рік метою цих змагань є популяризація бігу серед студентів; виявлення кращих студентів для подальшої участі в обласних змаганнях.

За традицією, змагання відбудуться силами факультету фізичної культури, спорту і здоров’я, але на бігові доріжки для участі в легкоатлетичному кросі вийдуть студенти з усіх факультетів університету.

Дівчата мають подолати дистанцію 500 метрів, юнаки – 1000. За регламентом студенти факультету фізичної культури, спорту і здоров’я змагатимуться окремо.

Спонсором змагань виступить профспілковий комітет університету. Усі переможці та призери отримають грамоти.