Сковородинівці – переможці та призери міжнародного турніру з боротьби серед юніорів

Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Сковородинівці – переможці та призери міжнародного турніру з боротьби серед юніорів

У Бухаресті завершився міжнародний турнір Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga з боротьби серед юніорів, який тривав протягом 3-6 червня 2021 року. У складі збірної України змагалися вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний лiцей-інтернат фізичної культури і спорту», а нині – студенти Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

По завершенню змагань три представники факультету фізичної культури, спорту і здоров’я вибороли призові місця, зокрема: студентка II курсу, чемпіонка Європи та віце-чемпіонка світу серед кадетів Юлiя Лесковець у ваговiй категорії 59 кг стала чемпіонкою з греко-римської боротьби; студент II курсу Микита Алексеєв у ваговій категорії 82 кг виборов бронзову нагороду з греко-римської боротьби та студент І курсу Нарек Погосян у ваговій категорії 70 кг здобув бронзову нагороду з вільної боротьби.

Варто відмітити і те, що у загальнокомандному заліку збірна України з греко-римської боротьби посіла перше місце.

Вітаємо спортсменів, тренерів та колег з обласного ліцею із вдалим виступом і бажаємо перемог у житті та спорті!