Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я > Новини факультету > Студенти факультету – призери чемпіонату України з греко-римської боротьби у 2021 році

130 спортсменів віком до 23 років (U-23) із 13 регіонів України зібрав Чемпіонат України з греко-римської боротьби, який тривав з 30 березня по 01 квітня 2021 року у Сумах. Греко-римська  боротьба – європейський вид єдиноборств, у якому спортсмен повинен, за допомогою певного арсеналу технічних прийомів, вивести суперника з рівноваги та притиснути його лопатками до килиму. Змагання такого рівня з цього виду спорту проводяться в обласному центрі вперше. Серед інших, звання найкращих доводили й студенти факультету фізичної культури, спорту і здоров’я з Університету Григорія Сковороди – судячи з результатів, їм це справді вдалося.

Боротьба видалася справді серйозною, адже цей чемпіонат є відбірковим на чемпіонат Європи.  Відтак, радісно констатувати, що завдяки старанням і наших хлопців у командному заліку Київська область посіла І місце: студент 2 курсу чемпіон світу серед кадетів у 2019 році Микита Алексеєв здобув срібну нагороду у ваговій категорій у 82 кг.; магістр першого року навчання Сергій Грушин бронзову нагороду у ваговій категорій 67 кг.; за крок до п’єдесталу зупинився студент 3 курсу Рустам Гербич у ваговій категорій 60 кг., а студент 2 курсу Максим Аветисян у ваговій категорій 87 кг у підсумку посів V місце.

Поза тим, змагання паралельно проходили на двох килимах – залюбки ділимося прямими трансляціями з місця події, які проводили організатори. Коментує Олександр Пастухов.

Чемпіонат України з греко-римської боротьби U23, Головна трансляція, 31.03.2021

Чемпіонат України з греко-римської боротьби U23, килим А, 31.03.2021

Чемпіонат України з греко-римської боротьби U23, Килим В, 31.03.2021

Чемпіонат України з греко-римської боротьби U23, Головна трансляція, 01.04.2021

Чемпіонат України з греко-римської боротьби U23, килим А, 01.04.2021

Чемпіонат України з греко-римської боротьби U23, Килим В, 01.04.2021

Дякуємо колегам і тренерам Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» і бажаємо подальших успішних виступів нашим студентам-спортсменам. Завжди з Вами!

Прес-служба факультету фізичної культури, спорту і здоров’я